O stronie

Drodzy sympatycy strony Szlaki i Drogi

Po dwóch latach spędzonych na darmowej platformie WordPress postanowiłem „nieco się usamodzielnić”. Nowe Szlaki i Drogi to nie tylko bardziej czytelna szata graficzna, ale również mam nadzieję, bardziej intuicyjna nawigacja i logicznie uporządkowane wpisy.

Obecnie treści bloga ujęte są w cztery główne kategorie wpisów:

Wspinanie

Wspinanie letnie – czyli opisy i schematy niektórych dróg wspinaczkowych przebytych przeze mnie w Tatrach w okresie lata

Wspinanie zimowe – w sumie, jak wyżej, ale zimowo 😉

Nowe drogi – spis dróg powstałych w Tatrach, od mniej więcej połowy 2014 r.

Monografie opracowania zbiorcze poświęcone wspinaniu w Tatrach

Turystyka

Turystyka – opisy ciekawych szlaków tatrzańskich

SZID_load

SZID_load – garść newsów, fotografia, pobierz, sprzęt

Rower

Rower – czyli rowerem po szlakach i drogach

 

Na stronie znajdziecie również logo sklepu E-Pamir. Po kilku wspólnych wyjazdach w skały i góry oraz rozmowach przyjąłem zaproszenie do „teamu E-Pamir”. Dla mnie, osobiście, oznacza to możliwość przetestowania różnego rodzaju sprzętu, w trakcie realizacji planowanych przedsięwzięć górskich i podróżniczych. O moich wrażeniach i opiniach w tym temacie pisać będę na blogu.

W tym miejscu mała podpowiedź i prośba: dokonanie dowolnego zakupu w sklepie partnerskim, czyli na stronie sklepu E-Pamir (bez dodatkowych opłat dla Ciebie), za pośrednictwem logotypów sklepu zamieszczonych na blogu oznacza wymierne wsparcie dla mnie, które przyczyni się do rozwoju bloga. Tak więc – klikaj i kupuj 🙂

Inny sposób udzielenia wsparcia, to skorzystanie z platformy PayPal, poprzez którą możesz postawić mi kawę.

 

Buy me a coffee at ko-fi.com

Na koniec ostatnia wiadomość, choć dla mnie równie ważna jak poprzednie. Pracuję nad pierwszą, drukowaną publikacją „topo” i nowa, niezależna formuła strony Szlaki i Drogi, jest mi potrzeba w tym, by dotrzeć z nią do Was.

 

Pamiętajcie – liczę na Wasze opinie i komentarze,
zarówno dotyczące konkretnych wpisów, jak i całego bloga.
Pozdrawiam
– Krzysiek Sobiecki

 

Masz uwagi – podziel się