Karpacki Hulaka 2018


Termin: 27-29.07.2018 r.

Start i meta: Punkt Docelowy – ul. Staromostowa 1, Kraków

Punkt startu/mety to mały placyk na krakowskim Kazimierzu, otoczony knajpkami i restauracjami. Trasę maratonu można przejechać w dowolnym przedziale czasu liczonym od godziny 0:00 w piątek 27 lipca, do 24:00 w niedzielę 29 lipca. Nie ma odgórnie ustalonej, wspólnej godziny startu, ale jeśli znajdą się chętni na rozpoczęcie swojej trasy w piątek, 27 lipca, o godzinie 6-rano, to jest szansa, że się spotkamy 😉

Rejestracja: od 1 października 2017 r.

Lista startowa

Trasa – idea maratonu: 

Idea bez zmian: wciąż samodzielnie układasz trasę, zaczynając ją i kończąc w Krakowie. Masz do dyspozycji 8 punktów kontrolnych, z których 1 (dowolnie wybrany) możesz pominąć. Jeśli masz ochotę na dłuższą przygodę, albo potrzebę udowodnienia sobie i innym, że stać Cię na więcej, trasę możesz oczywiście poprowadzić również tak, by zaliczała wszystkie 8 punktów. Nie musisz nikomu i nigdzie zgłaszać z którego punktu kontrolnego rezygnujesz. Limit czasu na przejechanie samodzielnie ułożonej trasy, z minimum 7-ma punktami kontrolnymi wynosi 55 godzin.

Link do mapy z zaznaczonymi punktami kontrolnymi: https://ridewithgps.com/routes/25406334
Link do punktów kontrolnych w formie pliku gpx: https://www.dropbox.com/s/aqrnc5a3yntxver/KarpackiHulaka2018-PunktyKontrolne.gpx?dl=0

 Punkty kontrolne:  

Beskid Mały – Schronisko Magurka 909 m n.p.m.
Beskid Wyspowy -Schronisko Kudłacze 730 m n.p.m
Pogórze Rożnowskie – Bacówka na Jamnej 480 m n.p.m.
Gorce – Obidowa 806 m n.p.m.
Beskid Żywiecki – Schronisko na Hali Boraczej 857 m n.p.m.
Beskid Sądecki -Schronisko Przehyba 1142 m n.p.m.
Tatry Zachodnie – Schronisko w Dolinie Ziarskiej 1290 m n.p.m.
Tatry Wysokie – Schronisko w Dolinie Wielickiej 1666 m n.p.m.

Do wszystkich punktów kontrolnych wiodą dojazdowe drogi asfaltowe, a krótkie odcinki terenowe, jeśli już występują nadają się do przejazdu rowerem szosowym.

Mapa poglądowa punktów kontrolnych.

Kategorie: solo i open

Weryfikacja śladów/klasyfikacja zawodników
Otrzymasz książeczkę maratonu, w której podbijesz pieczątki na punktach kontrolnych. Lista wyników publikowana będzie na podstawie zweryfikowanych śladów przejazdu.

Kwalifikacja: ukończenie Karpackiego Hulaki 2018 r. poniżej limitu czasu 55 godzin, daje kwalifikację do wyścigu Bałtyk-Bieszczady Tour 2018 r. 

Koszty: 
– nocleg w Krakowie: załatwiasz i opłacasz we własnym zakresie
– opłata rejestracyjna 25 PLN (Wnoszona do 14 dni od zgłoszenia. Po wpłacie zawodnik trafia na listę startową. Zwrot opłaty rejestracyjnej jest możliwy w terminie do 31.05.2018 r.)
– opłata startowa 25 PLN (Wnoszona do 15.06.2018 r. Kwota zostanie przeznaczona na druk i wysyłkę książki maratonu, w której zawodnik gromadzić będzie pieczątki z punktów kontrolnych)

Spotkanie towarzyskie

W dniu 29 lipca (niedziela), w godzinach 10:00 -22:00 w pobliżu mety spotykamy się na „afterparty”. Dokładna informacja o miejscu spotkania zostanie przesłana w komunikacie startowym.

Regulamin

Zasady ogóle bez zmian – więcej tutaj.

 Zarejestruj się! 

 

 

 

Dodaj komentarz